5 видів банерів до ваших послуг!

tag
12 июня 2019

Рекламні банери — це незамінний інструмент для привернення уваги до вашого бізнесу. Вибір матеріалу для банера є важливим кроком в його виготовленні. У цій статті ми розглянемо 5 видів матеріалів банерів для друку та їх призначення.

 1. Ламіновані банери.
  Є одними з найпопулярніших матеріалів для банерів. Це найбюджетніший варіант матеріалу, оскільки є продуктом вторинної переробки литих банерів. Ламіновані банери недовговічні та помірно стійкі до зносу, що робить їх оптимальним для використання в приміщенні та короткостроково навулиці. Їм притаманна ламкість при сильних згинах та при мінусових температурах середовища.
 2. Литі банери.
  Литі банери виготовляються за допомогою процесу, що називається литтям. Цей матеріал має високу стійкість до зносу. Вони також більш стійкі до впливу ультрафіолетових променів та води. Універсальний матеріал.
 3. Блокаут банери.
  Блокаут банери складаються з двох шарів матеріалу: з банерного білого та світлонепропускного полотна та, які забезпечують максимальну захист від світла. Перевагою є можливість використання для двостороннього друку. Ці банери ідеально підходять для використання в приміщеннях або на вулиці в освітлених місцях.
 4. Сітчасті банери. 
  Сітчасті банери виготовляються з тканини з отворами, яка дозволяє повітрю та світлу проходити через неї. Ці банери ідеально підходять для використання на великих площах, таких як будівельні огорожі або на фасадах будівель, оскільки вони майже не перешкоджають видимості.
 5. Бекліт банери.
  Бекліт банери виготовляються з високоякісного полотна та має високі світлопропускні властивості. Використовується для вивісок з веутрішньою підсвіткою.Як вибрати матеріал для банерів. 
  При виборі матеріалу для банерів, вам потрібно врахувати такі фактори, як місце розміщення, тривалість використання та умови навколишнього середовища. Якщо ви плануєте використовувати банер на вулиці, вам потрібен матеріал, який буде стійким до ультрафіолетових променів та води. Якщо ви плануєте використовувати банер в приміщенні, то бекліт банери або блокаут банери можуть бути найкращим вибором.Також потрібно враховувати розмір банера. Для більших розмірів рекомендується використовувати сітчасті банери, оскільки вони не перешкоджають видимості та дозволяють повітрю та світлу проходити через неї.

  Заключення Вибір матеріалу для банерів є важливим кроком у створенні ефективної рекламної кампанії. Ламіновані банери, литі банери, блокаут банери, сітчасті банери та бекліт банери — кожен з цих матеріалів має свої переваги та недоліки. При виборі матеріалу потрібно враховувати місце розміщення, тривалість використання та умови навколишнього середовища. Правильний вибір матеріалу для банера допоможе вам залучити більше клієнтів та збільшити прибуток вашого бізнесу.

Потрібен дизайн

Поліграфічної продукції

Змінити пароль


Забули пароль?