У чому переваги друку стійкими УФ-фарбами

tag
12 июня 2019

УФ-друк є однією з найпопулярніших технологій друку, яка дозволяє отримати високоякісну та стійку до впливу зовнішніх факторів рекламну продукцію. В порівнянні з іншими технологіями друку, такими як латексний або еко-сольвентний друк, УФ-друк має безліч переваг.

Однією з найголовніших переваг УФ-друку є стійкість друку до впливу вологи, сонячних променів та механічних пошкоджень. Це означає, що рекламна продукція, виготовлена за допомогою УФ-друку, може зберігати своє яскраве та чітке зображення протягом тривалого періоду часу навіть при експлуатації на вулиці. Це особливо важливо для виготовлення рекламних матеріалів, що використовуються на вулиці, таких як білборди, вивіски, написи на фасадах будівель тощо.

Другою важливою перевагою УФ-друку є висока якість друку. За допомогою УФ-технології можна друкувати зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi, що забезпечує високу чіткість та деталізацію зображення. Крім того, УФ-друк дозволяє друкувати на широкому асортименті матеріалів, включаючи важкі плівки, що дозволяє отримати рекламну продукцію різних розмірів та форм.

Ще однією перевагою УФ-друку є відсутність впливу розчинників та інших агресивних речовин на друкарські головки принтера. Це дозволяє довшу експлуатацію принтера та зменшення витрат на його обслуговування.

Крім того, друк стійкими УФ-фарбами не вимагає додаткового часу для сушіння, як це може бути необхідним для інших типів друку. Це означає, що ви можете одразу починати обробку і розподіл рекламних матеріалів, що значно збільшує ефективність вашої кампанії.

Нарешті, друк стійкими УФ-фарбами дозволяє створювати візуально привабливі та яскраві матеріали, які привертають увагу клієнтів. Ви можете використовувати цей тип друку для створення банерів, плакатів, вивісок та інших рекламних матеріалів з великою точністю та якістю.

Узагалі, друк стійкими УФ-фарбами є вигідним рішенням для більшості бізнесів, які хочуть створювати високоякісну та ефективну рекламу. Цей тип друку забезпечує стійкість кольорів, швидкий час виробництва та велику точність, що робить його ідеальним вибором для різноманітних візуальних проектів.

Потрібен дизайн

Поліграфічної продукції

Змінити пароль


Забули пароль?