Q&A

Питання

Відповідь

Де можна дізнатись ціни на ваші послуги?

Користуючись нашим сервісом, Ви маєте можливість прорахувати вартість друку поліграфії, широкоформатної продукції, вартість виготовлення різних типів вивісок та роботи дизайнера, зателефонувавши, залишивши запит через форму на сайті або месенжерах, залежно від терміновості.

Мені потрібне виготовлення реклами, але макета в мене немає, можу лише приблизно розповісти, що я хочу бачити.

Наявність бачення – вже добре. Ви можете скористатися послугами професійних дизайнерів, залишивши заявку в категорії послуг "Дизайн", зателефонувавши до нас в офіс, написавши на пошту або будь-який зручний месенджер. Від Вас буде необхідно надати повну текстову інформацію та побажання щодо стилістики оформлення, в ідеалі – з прикладом.

Важливим є момент оплати. Ви працюєте за передоплатою або можна післяплатою?

Так, у виробництво ми запускаємо за передоплатою. Якщо клієнт приїжджає на замовлення в офіс – передоплата складає 50%, а якщо це доставка кур'єром по Києву або Новою поштою – повна оплата замовлення. Це пов'язано з тим, що ми виготовляємо за своєю суттю унікальну рекламну продукцію, яка більше нікому, крім Вас, не буде потрібна. Винятком є укладання договору поставки. У рідкісні випадки невідповідності - ми розглядаємо ситуацію в найкоротші терміни та вживаємо заходів.

Терміни. Як бути із ними? Мені одне замовлення потрібне «на вчора», а друге може почекати тиждень.

Виготовлення замовлення проводиться в обумовлених з менеджером та вказаних на сайті рамках. Якщо замовлення потрібно терміново «на вчора», то у нас є можливість виготовити замовлення за 3-5 годин. Доставка походить з офісу. За потреби можемо викликати таксі. При більш тривалих термінах виготовлення менеджери перерахують вартість замовлення в меншу сторону.

Чи надсилаєте ви замовлення кур'єром по Києву чи Новою поштою?

Абсолютно вірно! Своїм кур'єром по Києву, на відділення та адресно кур'єром Нової пошти. З тарифами доставки можете ознайомитись у розділі "Доставка та оплата".

У мене є макет у якому форматі Вам його відправити?

Чудово. Можете надіслати нам на електронну пошту, ми оперативно перевіримо та відповімо. З повним переліком технічних вимог можна ознайомитись на сторінці замовлення послуги під зображенням.

Як я дізнаюся про готовність замовлення?

З моменту обговорення технічного завдання Вас постійно супроводжуватиме особистий менеджер. Він повідомить про запуск у виробництво та дату готовності. Після відвантаження на Нову пошту надсилаємо номер декларації.

Чи можна замовити одним тиражем, наприклад у 1000шт, два різні макети, зберігши ту саму вартість друку?

На жаль, технологія офсетного друку не дозволяє зберегти ту ж вартість при виборі декількох макетів в одному тиражі, тому такі замовлення оформляються двома тиражами по 500шт. Це пов'язано з виготовленням друкованих форм під кожен окремий макет.

Чим відрізняється папір економ щільності від високої?

Перше і основне - це її щільністю. У візитівках, наприклад, це 250 і 350 г/м2. Різниця становить 40% від щільності економ візитки. Показник густини визначається вагою друкованого листа на 1 квадратному метрі. Щільну візитку тримати приємніше, що впливає на ефективність контакту. Також невід'ємним плюсом є більш висока зносостійкість матеріалу. Детально ознайомитись із різновидами, властивостями матеріалів та їх зовнішнім виглядом Ви можете на сторінці послуги під зображенням.

Чи друкуєте ви нестандартні формати?

Так, ми друкуємо. Прорахувати вартість Ви можете написавши менеджеру будь-яким зручним для Вас способом. Це стосується як індивідуального розміру прямокутному вигляді так і будь-якої фігурної форми.

Потрібний дизайн

Поліграфічної продукції

Змінити пароль


Забули пароль?