Про нас

Рекламна компанія GROMOV — надійна і стабільна друкарня, оснащена сучасним професійним обладнанням для виготовлення поліграфічної продукції різної складності будь-якими тиражами. Також маємо обладнання для широкоформатного друку та виготовлення вивісок.

Наша команда працює із грудня 2002 року.

Свою діяльність починали з виробництва зовнішньої реклами.. Після деякого часу роботи на ринку «зовнішня реклама» і напрацювання своєї клієнтської бази наше виробництво розширило спектр послуг, що надаються.

Завдяки розширенню парку обладнання, у тому числі після друкарського обладнання, компанія здійснює цикл поліграфічних послуг — від друку комплекту візиток до друку багатотисячних тиражів.

Наші клієнти – наші друзі та партнери. Ми ростемо та розвиваємося разом з ними, розуміючи, що успіх наших партнерів залежить від оптимально вигідних умов співпраці, які ми можемо запропонувати. Враховуючи сучасні тенденції ринку поліграфії, плани нашої компанії спрямовані на динамічний розвиток, використання нових технологій, підвищення професіоналізму персоналу та обслуговування клієнтів.

На сьогоднішній день наша друкарня стабільно працює на ринку України. Нашими клієнтами є виробничі та торгові компанії, служби кур’єрських доставок, логістичні компанії, ресторани, кафе, розважальні комплекси, страхові та юридичні компанії, банки, медичні організації та багато інших, які довіряють нам виробництво своєї поліграфічної продукції для забезпечення власних рекламних заходів та внутрішнього використання .

Наш колектив – наша цінність. У нас працюють як молоді, цілеспрямовані, повні ентузіазму фахівці, так і загартовані сталлю майстри з колосальним досвідом. Кожен із наших співробітників — професіонал у своїй справі та готовий використати всі свої знання для допомоги нашим клієнтам. Наші співробітники дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять вас, а фахівці нашого виробництва, виконають роботи різної складності.

Ми щиро будемо раді бачити Вас нашим партнером та замовником.

 

Змінити пароль


Забули пароль?